Home / Estetik Diş Hekimliği / ESTETİK BİR GÜLÜMSEME NASIL OLUŞTURULABİLİR?

ESTETİK BİR GÜLÜMSEME NASIL OLUŞTURULABİLİR?

Estetik diş hekimliği; dişlerin rengi, şekli, boyutu, konumu dişlerin görünme miktarı ve dişlerin oranları ile ilgilenir. Sadece dişlerin incelenmesi ile sınırlı olmayan bu alan, aynı zamanda diş eti rengi ve biçimi, diş eti çekilmesi, dudak biçimi, burnun konumu ve yüzün genel görünümü ile de ilgilidir.

Bu nedenle ideal bir gülüş tasarımı için diş hekimi, diş eti hastalıkları uzmanı, dermatolog, ortodontist ve plastik cerrahi uzmanı gülüşümüzü ve yüz estetiğimizi birlikte planlar. Estetik diş hekimi; gülüşü olumsuz etkileyen estetik unsurların ortadan kaldırılması ile ilgili tedavileri planlayan ve uygulayan hekimdir.

Estetik Diş ile Gülümseyin
Estetik Diş ile Gülümseyin

Hkkında Dr. Sertaç Kızılkaya

Bakınız

علاج فلح الشفّة والحلق

Yarık Dudak Damak Tedavisi

Ağız damak veya çatı iki bölümden oluşur, (ön dişlerin arkasında ağız ön kemik parçası) sert damak ve yumuşak damak (ağız arkasındaki etli ve esnek bir bölüm). dudaklar yedinci haftaya dördüncü sırasında oluşan sırasında damak, gebelik dokuzuncu hafta altıncı oluşturulmaktadır. Orofasial yarıkların olarak, bebeğinizin dudak veya damak tamamen oluşturmayan ortaya en yaygın doğum kusurları oldukları Yarık dudak ve yarık damak, dudak veya damak fiziksel bir boşluk ya da bölünmüş bırakarak anılacaktır.

× WhatsApp ile randevu alın