Home / Estetik Diş Hekimliği / Daha çok yiyerek az kilo alabilirsiniz

Daha çok yiyerek az kilo alabilirsiniz

Diş hekimi Sertaç Kızılkaya implant dişler sayesinde çiğneme fonksiyonunun tam olarak sağlandığını bildirdi. Günümüzde artık sabit olarak takılan implant üstü kaplamalar sayesinde doğal diş gibi çiğneme fonksiyonu sağlanabiliyor. Sindirim sisteminin önemli bir parçası olan dişler kaybedildiğinde doğal olarak hazımsızlık sorunu ortaya çıkıyor. Tam olarak öğütülemeyen besinler sindirim sistemi için çok önemli bir sorun teşkil etmektedir.

Bu olumsuz durumu gidermek için eksilen dişlerin yerine takılan protezlerin verdiği his doğal diş gibidir. İmplant üzerine yapılacak kaplamalar sayesinde doğal diş gibi çiğneme fonksiyonu sağlanabilir.  Diğer taraftan estetik bir görünüm elde edilen bu tedavi günümüzde dn popüler tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Kişiler kendisine en uygun implant planlamasını öğrenmek için mutlaka muayene olmalı ve çoğu zaman röntgen çektirmelidir. Kliniğimde röntgen ve muayene olmak için 0212.6616979 den ulaşabilirsiniz.

Diş Hekimi İstanbul
Tel:+90(212)549 3474347

Hkkında Dr. Sertaç Kızılkaya

Bakınız

İmplant Diş Kliniği İstanbul

implant Diş Tedavisi

Tek bir diş eksikliğinde ise eksik diş kökü yerine implant uygulanır ve üzerine diş kaplaması yapılır. Yan yana iki adet diş eksik olduğunda kemiğin durumuna göre bir veya tercihen 2 adet implant uygulaması yapılacaktır. 5 veya daha fazla diş eksikliğinde 2 adet implant yeterli olamamaktadır.

× WhatsApp ile randevu alın