Home / Genel / Yüz İmplantlar

Yüz İmplantlar

Çene implantlar – alnına ve orta yüz ile orantılı görünmeyen bir çene boyutu ve projeksiyon artırabilir. 

Bir çene implant için, insizyon sizin alt dudak ve diş etlerini katıldı çizgisine birlikte, ağız içinde olabilir. Sadece çene altından bir kesi bir alternatiftir.


chin-implant
Çene İmplant
 

İmplant çene – yüzünüzün alt üçte genişliğini artırır. Çok çene gibi, zayıf bir çene yerine çene kulak açılardan daha eğimli boyun veya birinden iyi tanımlanmış ve ayrı değil gibi biri düşünülebilir. 

Bu implantlar genellikle kırışık de, daha geriye bununla birlikte çene, ağız içinde insizyon ile ağız yoluyla yerleştirilir nerede yanak ve diş etleri buluştuğu iç.

jaw-implant 

Çene İmplant 

Yanak implantlar – orta yüz hacmini restore diğer yöntemlere göre çok sayıda avantajı var. Onlar küçük mikro vida ile yanak kemikleri sabitlenir, bu yüzden her zaman sarkma yerinde kalır ve olmayacaktır. 

Hasta onlar gibi değilse Belki de en büyük avantajı, onlar 5 dakika içinde kaldırılabilir ki!

cheek-implant 

Yanak İmplant
Kullanılan Malzemeler:
 

katı silikon
ePTFE
 

Bu malzemelerin herhangi bir doku reaksiyonları üretmek ya da vücut tarafından reddedilmesi için son derece nadirdir. Bugüne kadar, silikon ve ePTFE hem implantasyon için kullanılan biyomalzemelerin iyi bir sicili var.
Yüz İmplant Cerrahisi Faydaları:
 

cerrahi bu tür faydaları her şeyden önce o yüzüne estetik konturu ekler çoktur. Ben en iyi avantajlarından biri sonuç esasen kalıcı olmasıdır olduğunu söyleyebiliriz. Diğer büyük avantajlar hastalar genellikle bir hafta içinde ve bu ameliyatlar genellikle cerrahın ofisinde veya ayaktan cerrahi merkezinde yapılmaktadır olduğu iş ve diğer normal aktiviteye dönüş vardır.

Hkkında Dr. Sertaç Kızılkaya

Bakınız

علاج فلح الشفّة والحلق

Yarık Dudak Damak Tedavisi

Ağız damak veya çatı iki bölümden oluşur, (ön dişlerin arkasında ağız ön kemik parçası) sert damak ve yumuşak damak (ağız arkasındaki etli ve esnek bir bölüm). dudaklar yedinci haftaya dördüncü sırasında oluşan sırasında damak, gebelik dokuzuncu hafta altıncı oluşturulmaktadır. Orofasial yarıkların olarak, bebeğinizin dudak veya damak tamamen oluşturmayan ortaya en yaygın doğum kusurları oldukları Yarık dudak ve yarık damak, dudak veya damak fiziksel bir boşluk ya da bölünmüş bırakarak anılacaktır.

× WhatsApp ile randevu alın