Home / Estetik Diş Hekimliği / Komple Smile Düzenleme

Komple Smile Düzenleme

complete-smile-makeover-imgBir gülümseme Düzenleme senin gülümsemenin estetiğini iyileştirmek için birçok restorasyon ve gençleştirme prosedürlerine ile ilişkilidir edilir. Bu size ünlülerin mükemmel ‘Hollywood’un eğer gülümsemek vermek için ve kozmetik ürünleri, diş hekimliği ve yüz gençleştirme yöntemlerini birleştirir.

, Çarpık dişleri düzleştime kırık dişlerin onarımı eksik diş değiştirirken, dişler arasındaki boşlukları kapanış, gülümse hatları iyileştirilmesi, bir sakızlı gülümseme ve dişler beyazlatma düzeltme odaklanan birçok yordamlar vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

Diş rengi: dişler emaye Stains ve renk bozulması temizlenmeli veya Cildinizi ile eşleşir en iyi gölge için beyazlatılmış edilebilir. Herhangi bir Gümüş ya da lekeli dolum, bir doğal bir bir görünüm sağlamak için bir renk Bahisler yapıştırma malzemesi ile işlemden geçirildi edilebilir. Kaplamalar veya kron implantları (diş-şekilli kapak) (diş renginde, bir dişin üzerine yerleştirilir materyalin ince tabakası), aynı zamanda aşınma ve yıpranma, ve çürüme gelen renk değişikliği ve hasarı örtbas etmek için kullanılır edilebilir.
Missing dişler: dişler arasındaki boşluklar, genellikle diş çürümesine ve diğer oral sağlık sorunlarının nedenidir bulunmaktadır. Onlar, zamanla dişlerin hizalamasını yok etmek ve, ısırma ve çiğnemede arızaları yol açabilir. Sizin Diş hekiminiz dişler arasındaki boşluğu doldurmak için dental köprü (iki dişlerin arasında uçurumu köprü crown implantlar), diş implantları veya protez (false teeth), tavsiye edebilir.
Hizalama: dişler, bazen asimetrik olarak hizalanmış veya örtüşen olabilir. Yanlış hizalanmış dişler bu tür porselen kaplamalar ya da açık ayraçlar olarak, tam ağız rekonstrüksiyonu veya kozmetik diş hekimliği, ile birlikte düzeltilebilir edilebilir edebilir.
Diş şekli: Bu tür diş büyüklüğü ve şekli olarak Hatta küçük ayrıntılar düzeltilebilir edilebilir. Sizin dişlerin uzatılmış ya da onları daha çekici yapmak sakız azaltma veya porselen kaplamalar kullanılarak kısaltılabilir edilebilir edebilir. dişin şekli veneerler veya kozmetik bağ (diş renkli dişin üzerine uygulanan kompozit plastik) kullanılarak değiştirilebilir edilebilir.
Gum dengesi: Bir sakızlı gülüş Hangi veneerler veya kronlardır yerleştirmeden önce gum cerrahi ile düzeltilebilir edilebilir.
Yüz şekli: yüzünüzün şekli yaşla birlikte değiştirebilirsiniz. Senin cosmetic dentist senin yanaklarını ve yüz doldurmak için, oral maksillofasiyal cerrahi veya ortodonti (davranır yanlış hizalanmış diş) tavsiye ederim, ve bir daha genç bir görünüm canlandırmak edebilir.

Prosedürün bakılmaksızın, tedavinin ömrü bakımı bağlıdır. Sen fırça ve restorasyon süresini artırmak için diş ipi kullanmak üzere tavsiye edilir.

Sen kontrolleri için düzenli olarak senin diş hekimine ziyarete etmek tavsiye edilebilir. Porcelain geri yükleme kullanıyorsanız, Sen, sert gıdalar yemek için özen değil almalıdır. Sen Eğer Geceleri senin dişlerini öğütme alışkanlığı var ederseniz, dişlerinizi korumak için bir gece nöbet kullanabilir edebilir.

A komple bir smile makyaj senin kendine güven ve öz-saygısı arttırarak yoluyla yaşam senin genel kalitesini artırabilirsiniz.

Hkkında Dr. Sertaç Kızılkaya

Bakınız

İmplant sonrası komplikasyonlar

Bu sorunlar implant cerrahi işlemle yerleştirilmesini takip eden birkaç gün içinde gelişir. Hasta cerrahi sonrası ...

× WhatsApp ile randevu alın